image description

Kontakta oss

Agila till er tjänst!

Tveka inte med att höra av dig om du har några frågor eller funderingar. Via flikarna ovan hittar du nummer till samtliga medarbetare. Du kan även välja att använda kontaktformuläret nedan.

Ledning och administration

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom ledning och administration

Amanda Steenari

Koordinator
Direkt:
08-410 725 19
Mobil:
070-934 67 69
E-post:
amanda.steenari@agila.se

Camilla Westerberg

Koordinator
Direkt:
08-410 725 13
Mobil:
070-934 67 63
E-post:
camilla.westerberg@agila.se

Elena Leiria

Redovisningsansvarig
Direkt:
08-410 725 07
Mobil:
070-934 69 07
E-post:
elena.leiria@agila.se

Emma Bengtsson

Redovisningsansvarig
Direkt:
08-410 725 18
Mobil:
070-934 67 68
E-post:
emma.bengtsson@agila.se

Hans Bohman

Ekonomichef
Direkt:
08-410 725 30
Mobil:
070-934 67 74
E-post:
hans.bohman@agila.se

Henrik Ottemo

VD (och dataskyddsombud)
Direkt:
08-410 725 48
Mobil:
070-934 67 93
E-post:
henrik.ottemo@agila.se

Hozan Akrawi Zaree

Koordinator (föräldraledig)
Direkt:
08-410 725 47
Mobil:
070-934 67 88
E-post:
hozan.akrawi@agila.se

Jessica Rington

Koordinator/Receptionist
Direkt:
08-410 725 52
Mobil:
070-934 67 77
E-post:
jessica.rington@agila.se

Karin Berengren Juhlin

HR-chef
Direkt:
08-515 116 10
Mobil:
073-525 88 55
E-post:
karin.juhlin@agila.se

Karl Güllich

Ekonomiassistent
Direkt:
08-410 725 33
Mobil:
070-934 67 78
E-post:
karl.gullich@agila.se

Linn Hageman

Löneansvarig
Direkt:
08-410 725 21
Mobil:
070-934 67 53
E-post:
linn.hageman@agila.se

Maja Kurzeja

Koordinator
Direkt:
08-410 725 38
Mobil:
070-934 67 83
E-post:
maja.kurzeja@agila.se

Marija Vulic

Controller
Direkt:
08-410 725 46
Mobil:
070-934 67 90
E-post:
marija.vulic@agila.se

Mathias Torhede

Webbkoordinator
Direkt:
08-410 725 36
Mobil:
070-934 67 81
E-post:
mathias.torhede@agila.se

Michael Blomberg

Verksamhetscontroller
Direkt:
08-410 725 08
Mobil:
070-934 67 58
E-post:
michael.blomberg@agila.se

Nils Horn

Affärsutvecklare
Direkt:
08-410 725 01
Mobil:
070-934 69 01
E-post:
nils.horn@agila.se

Ole Horn

Affärsutvecklare
Direkt:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se

Philip Selander

Marknadschef
Direkt:
08-515 116 11
Mobil:
070-450 59 75
E-post:
philip.selander@agila.se

Petra Sunne

Serviceansvarig
Direkt:
08-410 725 53
Mobil:
070-934 67 59
E-post:
petra.sunne@agila.se

Läkarbemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom läkarbemanning

Afia Hellman

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 13
Mobil:
076-003 64 54
E-post:
afia.hellman@agila.se

Alfredh Öhrnberg

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 31
Mobil:
070-934 67 75
E-post:
alfredh.ohrnberg@agila.se

Amy Sevelin

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 42
Mobil:
070-934 67 87
E-post:
amy.sevelin@agila.se

Anita Tomic

Senior Konsultchef (föräldraledig)
Direkt:
08-410 725 35
Mobil:
070-934 67 80
E-post:
anita.tomic@agila.se

Emil Jakobs

Teamleader
Direkt:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se

Fredrik Östensson

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 15
Mobil:
076-003 64 58
E-post:
fredrik.ostensson@agila.se

Glayol Rouzveh

Teamleader
Direkt:
08-410 725 45
Mobil:
070-934 67 91
E-post:
glayol.rouzveh@agila.se

Hasja Amin

Konsultchef
Direkt:
0551-51 16 20
Mobil:
070-934 67 89
E-post:
hasja.amin@agila.se

Joakim Öhrn

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 16
Mobil:
076-003 64 59
E-post:
joakim.ohrn@agila.se

Josefin Zetterström

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 39
Mobil:
070-934 67 84
E-post:
josefin.zetterstrom@agila.se

Lars-Mikael Stoor

Konsultchef (föräldraledig)
Direkt:
08-410 725 14
Mobil:
070-934 67 64
E-post:
lars-mikael.stoor@agila.se

Malin Johansson

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 49
Mobil:
070-934 67 99
E-post:
malin.johansson@agila.se

Marie Lundström

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 40
Mobil:
070-934 67 96
E-post:
marie.lundstrom@agila.se

Mathias Sköld

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 32
Mobil:
076-003 64 51
E-post:
mathias.skold@agila.se

Mattias Lindberg

Vice VD Doctor
Direkt:
08-410 725 41
Mobil:
070-934 67 86
E-post:
mattias.lindberg@agila.se

Maxine Santos

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 09
Mobil:
070-934 67 94
E-post:
maxine.santos@agila.se

Michaela Sahlin Westerberg

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 12
Mobil:
076-003 64 53
E-post:
michaela.westerberg@agila.se

Michel Barjakob

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 43
Mobil:
070-934 67 85
E-post:
michel.barjakob@agila.se

Mikael Eriksson

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 34
Mobil:
070-934 67 79
E-post:
mikael.eriksson@agila.se

Narin Namli

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 15
Mobil:
070-934 67 65
E-post:
narin.namli@agila.se

Peter Nilsson

Konsultchef (föräldraledig)
Direkt:
08-410 725 37
Mobil:
948 17 650
E-post:
peter.nilsson@agila.se

Sara Vikström

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 88
Mobil:
076-003 64 52
E-post:
sara.vikstrom@agila.se

Sepideh Madani

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 16
Mobil:
076-003 64 50
E-post:
sepideh.madani@agila.se

Soraya Ennasri

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 04
Mobil:
070-934 69 04
E-post:
soraya.ennasri@agila.se

Läkarbemanning i Norge

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom läkarbemanning i Norge

Afia Hellman

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 13
Mobil:
076-003 64 54
E-post:
afia.hellman@agila.se

Alexander Blomstedt

Norgechef
Direkt:
08-410 725 03
Mobil:
940 52 178
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se

Alfredh Öhrnberg

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 31
Mobil:
070-934 67 75
E-post:
alfredh.ohrnberg@agila.se

Amy Sevelin

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 42
Mobil:
070-934 67 87
E-post:
amy.sevelin@agila.se

Anita Tomic

Senior Konsultchef (föräldraledig)
Direkt:
08-410 725 35
Mobil:
070-934 67 80
E-post:
anita.tomic@agila.se

Emil Jakobs

Teamleader
Direkt:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se

Glayol Rouzveh

Teamleader
Direkt:
08-410 725 45
Mobil:
070-934 67 91
E-post:
glayol.rouzveh@agila.se

Josefin Zetterström

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 39
Mobil:
070-934 67 84
E-post:
josefin.zetterstrom@agila.se

Lars-Mikael Stoor

Konsultchef (föräldraledig)
Direkt:
08-410 725 14
Mobil:
070-934 67 64
E-post:
lars-mikael.stoor@agila.se

Malin Johansson

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 49
Mobil:
070-934 67 99
E-post:
malin.johansson@agila.se

Narin Namli

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 15
Mobil:
070-934 67 65
E-post:
narin.namli@agila.se

Peter Nilsson

Konsultchef (föräldraledig)
Direkt:
08-410 725 37
Mobil:
948 17 650
E-post:
peter.nilsson@agila.se

Sepideh Madani

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 16
Mobil:
076-003 64 50
E-post:
sepideh.madani@agila.se

Sjuksköterskebemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom sjuksköterskebemanning

Agneta Delin

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 29
Mobil:
070-934 67 73
E-post:
agneta.delin@agila.se

Ann-Zophie Arvidsson

Vice VD Nurse
Direkt:
08-410 725 17
Mobil:
070-934 67 67
E-post:
ann-zophie.arvidsson@agila.se

Charlotta Åhrbom

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 74
Mobil:
073-528 34 41
E-post:
charlotta.ahrbom@agila.se

Dagmara Fuchs

Konsultchef
Direkt:
08-400 259 82
Mobil:
076-003 64 56
E-post:
dagmara.fuchs@agila.se

Erik Hagnelöv

Regionchef Norr (föräldraledig)
Direkt:
0911-42 69 82
Mobil:
070-580 50 45
E-post:
erik.hagnelov@agila.se

Fredrik Forsell

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 28
Mobil:
070-934 67 72
E-post:
fredrik.forsell@agila.se

Helene Casselbrant

Marknadsutvecklare
Direkt:
08-410 725 20
Mobil:
070-934 67 70
E-post:
helene.casselbrant@agila.se

Jenny Britz

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 14
Mobil:
076-003 64 57
E-post:
jenny.britz@agila.se

Jenny Thor

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 06
Mobil:
070-934 69 06
E-post:
jenny.thor@agila.se

Jonas Danell

Regionchef Norr
Direkt:
0911-42 69 81
Mobil:
0911-42 69 81
E-post:
jonas.danell@agila.se

Leo Liljegren

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 50
Mobil:
076-308 21 92
E-post:
leo.liljegren@agila.se

Louise von Schantz

Konsultchef (föräldraledig)
Direkt:
08-410 725 27
Mobil:
070-934 67 71
E-post:
louise.vonschantz@agila.se

Maria Lindström

Projektledare/Senior konsultchef
Direkt:
08-410 725 22
Mobil:
070-934 67 54
E-post:
maria.lindstrom@agila.se

Marie Söderlund

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 26
Mobil:
070-934 67 57
E-post:
marie.soderlund@agila.se

Susanne Lindkvist

Konsultchef
Direkt:
0911-42 69 83
Mobil:
0911-42 69 83
E-post:
susanne.lindkvist@agila.se

Therese Karlsson

Konsultchef
Direkt:
0911-42 69 84
Mobil:
073-372 11 43
E-post:
therese.karlsson@agila.se

Socionombemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom socionombemanning

Alexandra Jepson

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 18
Mobil:
076-003 64 61
E-post:
alexandra.jepson@agila.se

Amanda Konradsdal

Konsultchef
Direkt:
08-400 259 80
Mobil:
073-526 58 25
E-post:
amanda.konradsdal@agila.se

Dilay Aksak Acat

Senior konsultchef (föräldraledig)
Direkt:
08-410 725 50
Mobil:
076-316 44 24
E-post:
dilay.aksak@agila.se

Huda Rafid

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 17
Mobil:
076-003 64 60
E-post:
huda.rafid@agila.se

Joakim Öfverbeck

Vice VD Social Care
Direkt:
08-410 725 24
Mobil:
070-934 67 56
E-post:
joakim.ofverbeck@agila.se

Johanna Kruse

Tf Teamleader
Direkt:
08-410 725 05
Mobil:
070-934 69 05
E-post:
johanna.kruse@agila.se

Martin Brimalm

Konsultchef
Direkt:
076-003 64 55
Mobil:
08-410 725 51
E-post:
martin.brimalm@agila.se

Merjem Demir

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 80
Mobil:
076-314 07 26
E-post:
merjem.demir@agila.se

Olivia Olofsson Hedström

Konsultchef
Direkt:
08-400 259 81
Mobil:
076-322 47 03
E-post:
olivia.olofsson-hedstrom@agila.se

Kontaktuppgifter

Telefon

Växel:
08-410 725 00
Jourtelefon:
08-410 725 00
Ekonomiavdelning:
08-410 725 07
Fax:
08-410 725 25
Norge:
+47 940 52 178

Agila (Huvudkontor)

Rosenlundsgatan 13
118 53 Stockholm

Agila (lokalkontor)

Storgatan 48C
941 32 PITEÅ

Agila (lokalkontor)

Baltzarsgatan 18
211 36 Malmö

Agila (Norge)

Sandstuvveien 70 F/G
N-0680 OSLO
Norge