Karta som visar Agilas kontor

Kontakta oss

Agila till er tjänst!

Tveka inte med att höra av dig om du har några frågor eller funderingar. Via flikarna ovan hittar du nummer till samtliga medarbetare. Du kan även välja att använda kontaktformuläret nedan.

Ledning och administration

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom ledning och administration

Amanda Steenari

Amanda Steenari

Koordinator
Direkt:
08-410 725 19
Mobil:
070-934 67 69
E-post:
amanda.steenari@agila.se
Anna Wandel Ryderstedt

Anna Wandel Ryderstedt

Teamassistent
Direkt:
070-934 67 56
Mobil:
08-410 725 24
E-post:
anna.wandel.ryderstedt@agila.se
Emelie Stenholm

Emelie Stenholm

Koordinator
Direkt:
08-400 259 80
Mobil:
073-526 58 25
E-post:
emelie.stenholm@agila.se
Emma Bengtsson

Emma Bengtsson

Redovisningsansvarig
Direkt:
08-410 725 18
Mobil:
070-934 67 68
E-post:
emma.bengtsson@agila.se
Hans Bohman

Hans Bohman

Ekonomichef
Direkt:
08-410 725 30
Mobil:
070-934 67 74
E-post:
hans.bohman@agila.se
Henrik Ottemo

Henrik Ottemo

VD (och dataskyddsombud)
Direkt:
08-410 725 48
Mobil:
070-934 67 93
E-post:
henrik.ottemo@agila.se
Hozan Akrawi Zaree

Hozan Akrawi Zaree

Ekonomiassistent
Direkt:
08-410 725 47
Mobil:
070-934 67 88
E-post:
hozan.akrawi@agila.se
Karin Berengren Juhlin

Karin Berengren Juhlin

HR-chef
Direkt:
08-515 116 10
Mobil:
073-525 88 55
E-post:
karin.juhlin@agila.se
Karl Güllich

Karl Güllich

Ekonomiassistent
Direkt:
08-410 725 33
Mobil:
070-934 67 78
E-post:
karl.gullich@agila.se
Linn Hageman

Linn Hageman

Löneansvarig
Direkt:
08-410 725 21
Mobil:
070-934 67 53
E-post:
linn.hageman@agila.se
Maja Kurzeja

Maja Kurzeja

Koordinator
Direkt:
08-410 725 38
Mobil:
070-934 67 83
E-post:
maja.kurzeja@agila.se
Mathias Sköld

Mathias Sköld

Junior Controller
Direkt:
08-410 725 32
Mobil:
076-003 64 51
E-post:
mathias.skold@agila.se
Michael Blomberg

Michael Blomberg

Verksamhetscontroller
Direkt:
08-410 725 08
Mobil:
070-934 67 58
E-post:
michael.blomberg@agila.se
Narine Arevian

Narine Arevian

Controller
Direkt:
08-410 725 46
Mobil:
070-934 67 90
E-post:
narine.arevian@agila.se
Nathalie Lindgren

Nathalie Lindgren

Koordinator
Direkt:
08-400 259 81
Mobil:
076-322 47 03
E-post:
nathalie.lindgren@agila.se
Nils Horn

Nils Horn

Affärsutvecklare
Direkt:
08-410 725 01
Mobil:
070-934 69 01
E-post:
nils.horn@agila.se
Ole Horn

Ole Horn

Affärsutvecklare
Direkt:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se
Philip Selander

Philip Selander

Marknadschef
Direkt:
08-515 116 11
Mobil:
070-450 59 75
E-post:
philip.selander@agila.se
Petra Sunne

Petra Sunne

Serviceansvarig
Direkt:
08-410 725 53
Mobil:
070-934 67 59
E-post:
petra.sunne@agila.se

Läkarbemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom läkarbemanning

Afia Hellman

Afia Hellman

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 13
Mobil:
076-003 64 54
E-post:
afia.hellman@agila.se
Alexander Blomstedt

Alexander Blomstedt

VD Doctor
Direkt:
08-410 725 03
Mobil:
070-934 69 03
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se
Alfredh Öhrnberg

Alfredh Öhrnberg

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 31
Mobil:
070-934 67 75
E-post:
alfredh.ohrnberg@agila.se
Amy Sevelin

Amy Sevelin

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 42
Mobil:
070-934 67 87
E-post:
amy.sevelin@agila.se
Anita Tomic (föräldraledig)

Anita Tomic (föräldraledig)

Senior Konsultchef
Direkt:
08-410 725 35
Mobil:
070-934 67 80
E-post:
anita.tomic@agila.se
Catrin Fraghstedt

Catrin Fraghstedt

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 13
Mobil:
070-934 67 63
E-post:
catrin.fraghstedt@agila.se
Emil Jakobs

Emil Jakobs

Teamchef
Direkt:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se
Emma Sundin

Emma Sundin

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 36
Mobil:
070-934 67 86
E-post:
emma.sundin@agila.se
Filip Ohlin

Filip Ohlin

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 15
Mobil:
070-934 67 65
E-post:
filip.ohlin@agila.se
Fredrik  Östensson

Fredrik Östensson

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 15
Mobil:
076-003 64 58
E-post:
fredrik.ostensson@agila.se
Joakim Larsson

Joakim Larsson

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 22
Mobil:
076-002 58 63
E-post:
joakim.larsson@agila.se
Johanna Kruse

Johanna Kruse

Teamleader & Konsultchef
Direkt:
08-410 725 05
Mobil:
070-934 69 05
E-post:
johanna.kruse@agila.se
Johanna Saliba (föräldraledig)

Johanna Saliba (föräldraledig)

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 12
Mobil:
070-934 67 62
E-post:
johanna.saliba@agila.se
Linus Borisson

Linus Borisson

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 17
Mobil:
070-934 67 77
E-post:
linus.borisson@agila.se
Madeleine Hellström

Madeleine Hellström

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 18
Mobil:
076-003 64 59
E-post:
madeleine.hellstrom@agila.se
Marie Lundström

Marie Lundström

Teamleader & Konsultchef
Direkt:
08-410 725 40
Mobil:
070-934 67 96
E-post:
marie.lundstrom@agila.se
Marie Stridh

Marie Stridh

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 23
Mobil:
070-934 67 55
E-post:
marie.stridh@agila.se
Merjem Demir

Merjem Demir

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 80
Mobil:
076-314 07 26
E-post:
merjem.demir@agila.se
Michel Barjakob

Michel Barjakob

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 43
Mobil:
070-934 67 85
E-post:
michel.barjakob@agila.se
Ozan Yildiz

Ozan Yildiz

Teamchef
Direkt:
08-410 725 86
Mobil:
073-526 84 23
E-post:
ozan.yildiz@agila.se
Richard Elensky

Richard Elensky

Teamchef
Direkt:
08-410 725 03
Mobil:
070-591 40 60
E-post:
richard.elensky@agila.se
Sara Vikström

Sara Vikström

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 88
Mobil:
076-003 64 52
E-post:
sara.vikstrom@agila.se
Sara Wacander

Sara Wacander

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 49
Mobil:
070-934 67 99
E-post:
sara.wacander@agila.se

Läkarbemanning i Norge

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom läkarbemanning i Norge

Alexander Blomstedt

Alexander Blomstedt

VD Doctor
Direkt:
08-410 725 03
Mobil:
070-934 69 03
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se
Amanda Fröling

Amanda Fröling

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 39
Mobil:
070-934 67 84
E-post:
amanda.froling@agila.se
Anita Tomic (föräldraledig)

Anita Tomic (föräldraledig)

Senior Konsultchef
Direkt:
08-410 725 35
Mobil:
070-934 67 80
E-post:
anita.tomic@agila.se
Catrin Fraghstedt

Catrin Fraghstedt

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 13
Mobil:
070-934 67 63
E-post:
catrin.fraghstedt@agila.se
Emil Jakobs

Emil Jakobs

Teamchef
Direkt:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se

Sjuksköterskebemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom sjuksköterskebemanning

Agneta  Delin

Agneta Delin

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 29
Mobil:
070-934 67 73
E-post:
agneta.delin@agila.se
Amanda Fröling

Amanda Fröling

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 39
Mobil:
070-934 67 84
E-post:
amanda.froling@agila.se
Charlotta Åhrbom

Charlotta Åhrbom

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 74
Mobil:
073-528 34 41
E-post:
charlotta.ahrbom@agila.se
Dagmara Fuchs

Dagmara Fuchs

Konsultchef
Direkt:
08-400 259 82
Mobil:
076-003 64 56
E-post:
dagmara.fuchs@agila.se
Dilay Aksak Acat

Dilay Aksak Acat

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 50
Mobil:
076-316 44 24
E-post:
dilay.aksak@agila.se
Hanna Robinell

Hanna Robinell

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 11
Mobil:
070-497 27 56
E-post:
hanna.robinell@agila.se
Helene Casselbrant

Helene Casselbrant

Senior Konsultchef
Direkt:
08-410 725 20
Mobil:
070-934 67 70
E-post:
helene.casselbrant@agila.se
Henrik Millbert

Henrik Millbert

Konsultchef
Direkt:
0911-20 68 40
Mobil:
070-934 69 07
E-post:
henrik.millbert@agila.se
Jenny Britz

Jenny Britz

Teamleader
Direkt:
08-515 116 14
Mobil:
076-003 64 57
E-post:
jenny.britz@agila.se
Jenny Thor

Jenny Thor

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 06
Mobil:
070-934 69 06
E-post:
jenny.thor@agila.se
Joakim Öfverbeck

Joakim Öfverbeck

Vice VD Nurse
Direkt:
08-410 725 00
Mobil:
070-934 67 56
E-post:
joakim.ofverbeck@agila.se
Jonas Danell

Jonas Danell

Regionchef Norr
Direkt:
0911-42 69 81
Mobil:
0911-42 69 81
E-post:
jonas.danell@agila.se
Lars-Mikael Stoor

Lars-Mikael Stoor

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 14
Mobil:
070-934 67 64
E-post:
lars-mikael.stoor@agila.se
Leo Liljegren

Leo Liljegren

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 50
Mobil:
076-308 21 92
E-post:
leo.liljegren@agila.se
Louise von Schantz

Louise von Schantz

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 27
Mobil:
070-934 67 71
E-post:
louise.vonschantz@agila.se
Marcus Sandh

Marcus Sandh

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 28
Mobil:
070-934 67 72
E-post:
marcus.sandh@agila.se
Maria Lindström

Maria Lindström

Senior konsultchef
Direkt:
08-410 725 22
Mobil:
070-934 67 54
E-post:
maria.lindstrom@agila.se
Marie Söderlund

Marie Söderlund

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 26
Mobil:
070-934 67 57
E-post:
marie.soderlund@agila.se
Michelle Berggren

Michelle Berggren

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 20
Mobil:
076-003 64 60
E-post:
michelle.berggren@agila.se
Susanne Lindkvist

Susanne Lindkvist

Konsultchef
Direkt:
0911-42 69 83
Mobil:
0911-42 69 83
E-post:
susanne.lindkvist@agila.se
Therese Fahlman

Therese Fahlman

Konsultchef
Direkt:
0911-42 69 84
Mobil:
073-372 11 43
E-post:
therese.fahlman@agila.se

Socionombemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom socionombemanning

Johanna Stålnacke

Johanna Stålnacke

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 17
Mobil:
070-934 67 67
E-post:
johanna.stalnacke@agila.se
Lisa Thor

Lisa Thor

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 44
Mobil:
070-934 67 89
E-post:
lisa.thor@agila.se
Ludvig Cederteg

Ludvig Cederteg

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 24
Mobil:
076-002 58 67
E-post:
ludvig.cederteg@agila.se
Olivia Strömberg

Olivia Strömberg

Teamchef
Direkt:
08-515 116 26
Mobil:
076-002 58 69
E-post:
olivia.stromberg@agila.se

Fysio-/arbetsterapeutbemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom fysio-/arbetsterapeutbemanning

Glayol Rouzveh

Glayol Rouzveh

Konsultchef
Direkt:
070-934 67 91
Mobil:
070-934 67 91
E-post:
glayol.rouzveh@agila.se
Jimmy Sandin

Jimmy Sandin

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 55
Mobil:
070-934 67 81
E-post:
jimmy.sandin@agila.se
Madeleine Löfving

Madeleine Löfving

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 09
Mobil:
070-934 67 94
E-post:
madeleine.lofving@agila.se
Maria Morsing

Maria Morsing

Teamchef
Direkt:
08-410 725 51
Mobil:
076-003 64 61
E-post:
maria.morsing@agila.se
Peter Nilsson

Peter Nilsson

Chef Agila Expansion
Direkt:
08-410 725 37
Mobil:
070-934 67 82
E-post:
peter.nilsson@agila.se
Petronella Nyman

Petronella Nyman

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 19
Mobil:
070-934 67 66
E-post:
petronella.nyman@agila.se
Ronja Pettersson

Ronja Pettersson

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 04
Mobil:
070-934 69 04
E-post:
ronja.pettersson@agila.se
Tim Fredén

Tim Fredén

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 16
Mobil:
076-003 64 50
E-post:
tim.freden@agila.se

Lärarbemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom lärarbemanning

Ole Horn

Ole Horn

Lärarbemanning
Direkt:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se
Peter Nilsson

Peter Nilsson

Chef Lärarbemanning
Direkt:
08-410 725 37
Mobil:
070-934 67 82
E-post:
peter.nilsson@agila.se

Kontaktuppgifter

Telefon

Växel:
08-410 725 00
Jourtelefon:
08-410 725 00
Ekonomiavdelning:
08-410 725 00
Fax:
08-410 725 25

Agila (Huvudkontor)

Torkel Knutssonsgatan 24
118 49 Stockholm

Agila (lokalkontor)

Storgatan 48C
941 32 PITEÅ

Agila (lokalkontor)

Baltzarsgatan 18
211 36 Malmö

Agila (Norge)

Sandstuvveien 70 F/G
N-0680 OSLO
Norge