image description

Kontakta oss

Agila till er tjänst!

Tveka inte med att höra av dig om du har några frågor eller funderingar. Via flikarna ovan hittar du nummer till samtliga medarbetare. Du kan även välja att använda kontaktformuläret nedan.

Ledning och administration

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom ledning och administration

Camilla Westerberg

Kontorsansvarig
Direkt:
08-410 725 13
Mobil:
0709-346 763
E-post:
camilla.westerberg@agila.se

Elena Leiria

Redovisningsansvarig
Direkt:
08-410 725 07
Mobil:
0709-346 907
E-post:
elena.leiria@agila.se

Emma Bengtsson

Redovisningsansvarig
Direkt:
08-410 725 18
Mobil:
0709-346 768
E-post:
emma.bengtsson@agila.se

Hans Bohman

Ekonomichef
Direkt:
08-410 725 30
Mobil:
0709-346 774
E-post:
hans.bohman@agila.se

Henrik Ottemo

VD
Direkt:
08-410 725 48
Mobil:
0709-346 793
E-post:
henrik.ottemo@agila.se

Karin Berengren Juhlin

HR-chef
Direkt:
08-515 116 10
Mobil:
073-525 88 55
E-post:
karin.juhlin@agila.se

Karl Güllich

Ekonomiassistent
Direkt:
08-410 725 33
Mobil:
0709-346 778
E-post:
karl.gullich@agila.se

Linn Hageman

Löneansvarig
Direkt:
08-410 725 21
Mobil:
0709-346 753
E-post:
linn.hageman@agila.se

Mattias Ribbing

Marknadsansvarig
Direkt:
08-515 116 11
Mobil:
073-507 06 47
E-post:
mattias.ribbing@agila.se

Michael Blomberg

Verksamhetscontroller
Direkt:
08-410 725 08
Mobil:
0709-346 758
E-post:
michael.blomberg@agila.se

Nils Horn

Affärsutvecklare
Direkt:
08-410 725 01
Mobil:
0709-346 901
E-post:
nils.horn@agila.se

Ole Horn

Affärsutvecklare
Direkt:
08-410 725 02
Mobil:
0709-346 902
E-post:
ole.horn@agila.se

Läkarbemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom läkarbemanning

Alexander Dehdari

Konsultchef
Direkt:
08 410 725 88
Mobil:
076-003 64 52
E-post:
alexander.dehdari@agila.se

Anita Tomic

Senior Konsultchef
Direkt:
08-410 725 35
Mobil:
0709-346 780
E-post:
anita.tomic@agila.se

Ann-Zophie Arvidsson

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 17
Mobil:
0709-346 767
E-post:
ann-zophie.arvidsson@agila.se

Emil Jakobs

Senior Konsultchef
Direkt:
08-410 725 10
Mobil:
0709-346 760
E-post:
emil.jakobs@agila.se

Glayol Rouzveh

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 45
Mobil:
0709-346 791
E-post:
glayol.rouzveh@agila.se

Hozan Akrawi Zaree

Teamadministratör
Direkt:
08-410 725 47
Mobil:
0709-346 788
E-post:
hozan.akrawi@agila.se

Jessica Rington

Teamadministratör
Direkt:
08-410 725 52
Mobil:
0709346777
E-post:
jessica.rington@agila.se

Josefin Zetterström

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 39
Mobil:
0709-346 784
E-post:
josefin.zetterstrom@agila.se

Lars-Mikael Stoor

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 14
Mobil:
0709-346 764
E-post:
lars-mikael.stoor@agila.se

Lina-Marie Sundgren

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 38
Mobil:
0709-346 783
E-post:
lina-marie.sundgren@agila.se

Louise Lindgren

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 31
Mobil:
0709- 346 775
E-post:
louise.lindgren@agila.se

Malin Johansson

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 49
Mobil:
0709-346 799
E-post:
Malin.johansson@agila.se

Maria Lindström

Projektledare/Senior konsultchef
Direkt:
08-410 725 22
Mobil:
0709-346 754
E-post:
maria.lindstrom@agila.se

Mathias Sköld

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 32
Mobil:
076-003 64 51
E-post:
mathias.skold@agila.se

Mattias Lindberg

Chef Läkarbemanning
Direkt:
08-410 725 41
Mobil:
0709-346 786
E-post:
mattias.lindberg@agila.se

Maxine Santos

Konsultchef
Direkt:
0841072509
Mobil:
0709346794
E-post:
maxine.santos@agila.se

Michaela Sahlin Westerberg

Konsultchef
Direkt:
08-515 116 12
Mobil:
0760-036 453
E-post:
michaela.westerberg@agila.se

Mikael Eriksson

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 34
Mobil:
0709-346 779
E-post:
mikael.eriksson@agila.se

Narin Namli

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 15
Mobil:
0709-346 765
E-post:
narin.namli@agila.se

Peter Nilsson

Konsultchef
Direkt:
+468 410 725 37
Mobil:
+47 948 17 650
E-post:
peter.nilsson@agila.se

Sepideh Madani

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 16
Mobil:
076-003 64 50
E-post:
sepideh.madani@agila.se

Sofia Ståhl

Teamadministratör
Direkt:
08-410 725 23
Mobil:
0709-346 755
E-post:
sofia.stahl@agila.se

Läkarbemanning i Norge

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom läkarbemanning i Norge

Alexander Dehdari

Konsultchef
Direkt:
08 410 725 88
Mobil:
076-003 64 52
E-post:
alexander.dehdari@agila.se

Alexander Lundkvist

Norgechef
Direkt:
+468 410 725 03
Mobil:
+47 940 52 178
E-post:
alexander.lundkvist@agila.se

Anita Tomic

Senior Konsultchef
Direkt:
08-410 725 35
Mobil:
0709-346 780
E-post:
anita.tomic@agila.se

Emil Jakobs

Senior Konsultchef
Direkt:
08-410 725 10
Mobil:
0709-346 760
E-post:
emil.jakobs@agila.se

Glayol Rouzveh

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 45
Mobil:
0709-346 791
E-post:
glayol.rouzveh@agila.se

Josefin Zetterström

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 39
Mobil:
0709-346 784
E-post:
josefin.zetterstrom@agila.se

Lars-Mikael Stoor

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 14
Mobil:
0709-346 764
E-post:
lars-mikael.stoor@agila.se

Lina-Marie Sundgren

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 38
Mobil:
0709-346 783
E-post:
lina-marie.sundgren@agila.se

Louise Lindgren

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 31
Mobil:
0709- 346 775
E-post:
louise.lindgren@agila.se

Malin Johansson

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 49
Mobil:
0709-346 799
E-post:
Malin.johansson@agila.se

Maria Lindström

Projektledare/Senior konsultchef
Direkt:
08-410 725 22
Mobil:
0709-346 754
E-post:
maria.lindstrom@agila.se

Narin Namli

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 15
Mobil:
0709-346 765
E-post:
narin.namli@agila.se

Peter Nilsson

Konsultchef
Direkt:
+468 410 725 37
Mobil:
+47 948 17 650
E-post:
peter.nilsson@agila.se

Sepideh Madani

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 16
Mobil:
076-003 64 50
E-post:
sepideh.madani@agila.se

Sjuksköterskebemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom sjuksköterskebemanning

Agneta Delin

Konsultchef
Direkt:
08-41072529
Mobil:
0709 34 67 73
E-post:
agneta.delin@agila.se

Angelica Koskinen

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 40
Mobil:
0709-346 796
E-post:
angelica.koskinen@agila.se

Helene Casselbrant

Marknadsutvecklare
Direkt:
08-410 725 20
Mobil:
0709-346 770
E-post:
helene.casselbrant@agila.se

Jenny Thor

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 06
Mobil:
0709-346 906
E-post:
jenny.thor@agila.se

Jill Ericson

Konsultchef
Direkt:
08 410 725 74
Mobil:
0735-283 441
E-post:
jill.ericson@agila.se

Leo Liljegren

Konsultchef
Direkt:
08-51511650
Mobil:
0763-082192
E-post:
leo.liljegren@agila.se

Louise von Schantz

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 27
Mobil:
0709-346 771
E-post:
louise.vonschantz@agila.se

Marie Söderlund

Konsultchef
Direkt:
0841072526
Mobil:
0709346757
E-post:
marie.soderlund@agila.se

Mathias Torhede

Teamadministratör
Direkt:
08-410 72 536
Mobil:
0709-346 781
E-post:
mathias.torhede@agila.se

Ninni Petersson

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 11
Mobil:
0709-346 761
E-post:
ninni.petersson@agila.se

Petra Sunne

Teamadministratör
Direkt:
0841072509
Mobil:
0709346759
E-post:
petra.sunne@agila.se

Stina Yllequist

Konsultchef (föräldraledig)
Direkt:
08-410 725 12
Mobil:
0709-346 762
E-post:
stina.yllequist@agila.se

Socionombemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom socionombemanning

Amanda Konradsdal

Konsultchef
Direkt:
08-400 259 80
Mobil:
0735-265 825
E-post:
amanda.konradsdal@agila.se

Carl-Johan Ingelström

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 86
Mobil:
0735-268 423
E-post:
carl-johan.ingelstrom@agila.se

Dilay Aksak Acat

Senior konsultchef
Direkt:
08-410 725 50
Mobil:
0763-164 424
E-post:
dilay.aksak-acat@agila.se

Fredrik Forsell

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 28
Mobil:
0709-346 772
E-post:
fredrik.forsell@agila.se

Jennifer Alexandersson

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 42
Mobil:
0709-34 67 87
E-post:
jennifer.alexandersson@agila.se

Joakim Öfverbeck

Chef Socionombemanning
Direkt:
08-410 725 24
Mobil:
0709-346 756
E-post:
joakim.ofverbeck@agila.se

Johanna Kruse

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 05
Mobil:
0709-346 905
E-post:
johanna.kruse@agila.se

Merjem Demir

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 80
Mobil:
0763-14 07 26
E-post:
merjem.demir@agila.se

Olivia Olofsson Hedström

Konsultchef
Direkt:
08-400 259 81
Mobil:
0763-224 703
E-post:
olivia.olofsson-hedstrom@agila.se

Serdar Tümtürk

Konsultchef
Direkt:
08-410 725 43
Mobil:
0709-34 67 85
E-post:
serdar.tumturk@agila.se

Kontaktuppgifter

Telefon

Växel:
08-410 725 00
Jourtelefon:
08-410 725 00
Ekonomiavdelning:
08-410 725 07
Fax:
08-410 725 25
Norge:
+47 940 52 178

Agila (Huvudkontor)

Rosenlundsgatan 13
118 53 Stockholm

Agila (Norge)

Sandstuvveien 70 F/G
N-0680 OSLO
Norge

Agila (lokalkontor)

Baltzarsgatan 18
211 36 Malmö