Agila söker arbetsterapeut till Arbetsterapeutbemanningsuppdrag

Letar du efter ett roligt och lärorikt uppdrag som arbetsterapeut? Välkommen att söka detta uppdrag inom ASIH.

Uppdraget innebär sedvanliga arbetsuppgifter för arbetsterapeut. Du arbetar tvärprofessionellt. För dig med intresse av ASIH väntar ett omväxlande, lärorikt och roligt arbete tillsammans med trevliga kollegor. Välkommen med din anmälan!

Att ta jobb som arbetsterapeut via Agila arbetsterapeutbemanning

Som arbetsterapeut hos Agila har du goda lönevillkor. Utöver en bra lön är vår ambition att du som önskar flexibilitet och uppskattning ska se oss som ett alternativ till en traditionell anställning. Ett alternativ där du själv har stor möjlighet att styra över ditt arbete och tillsammans med oss hitta en arbetsplats med arbetsuppgifter som du finner utvecklande och meningsfulla. Om du inte arbetat genom bemanningsföretag tidigare är detta inget hinder. Vi vill att du alltid ska få bästa service och det är vårt ansvar att förse dig med all den information du behöver i samband med ditt uppdrag. Vi hjälper också till med allt praktiskt som till exempel resor och när det behövs även boende. Meningen är att det ska vara smidigt att ha Agila som arbetsgivare så att du kan koncentrera dig på att göra ett gott arbete på ditt uppdrag som arbetsterapeut.

Arbetsterapeutjobb i Stockholm

Om Agila

Vi på Agila har ett brett utbud av arbetstillfällen med en stor möjlighet till flexibilitet. Välj själv var, när samt i vilken omfattning som du vill arbeta. Som arbetsterapeut hos Agila har du goda lönevillkor och vår ambition är att du alltid ska få den bästa tänkbara servicen. Din personliga kontaktperson är alltid med dig både innan, under och efter ditt uppdrag. Det ska vara smidigt att ha Agila som arbetsgivare så att du kan koncentrera dig på att göra ett gott arbete på ditt uppdrag.

Tveka inte att höra av dig till mig om du har några frågor eller funderingar. Till detta uppdrag har vi löpande intervjuer och uppdraget tillsätts när vi funnit rätt kandidat.

Lydia Karlström
Lydia Karlström / Konsultchef
Stockholm
Faktaruta
Uppdragsgivare
Pmfhlw Hcro QTXS/QGEG - TX
Tidsperiod
32-44
Efterfrågad kompetens
Arbetsterapeut
Informationen uppdaterades
Anställningsform
Visstidsanställning
Adress
Eseljk Qæejvmqnåqg HU hfihe Måuwkvhis
Region/kommun
Stockholm/Onyanhvfr
Ungefärlig restid
Logga in
Gå tillbaka