Kart som viser Agilas kontor

Kontakt oss i Agila.se

Agila til tjeneste!

Ikke nøl med å ta kontakt hvis du lurer på noe og har spørsmål. I fanene over finner du telefonnummer til samtlige medarbeidere. Du kan også bruke kontaktskjemaet under.

Ledelse og administrasjon

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor ledelse og administrasjon

Amanda Danielsson-Steenari

Amanda Danielsson-Steenari

Koordinator
Direkte:
08-410 725 19
Mobil:
070-934 67 69
E-post:
amanda.steenari@agila.se
Elsa Djuphammar

Elsa Djuphammar

Koordinator
Direkte:
08-410 725 41
Mobil:
070-934 67 61
E-post:
elsa.djuphammar@agila.se
Emelie Stenholm

Emelie Stenholm

Koordinator
Direkte:
08-400 259 80
Mobil:
073-526 58 25
E-post:
emelie.stenholm@agila.se
Emma Bengtsson

Emma Bengtsson

Redovisningsansvarig
Direkte:
08-410 725 18
Mobil:
070-934 67 68
E-post:
emma.bengtsson@agila.se
Frida Westin Karlsson

Frida Westin Karlsson

Koordinator
Direkte:
08-410 725 61
Mobil:
070-934 79 31
E-post:
frida.westin@agila.se
Henrik Ottemo

Henrik Ottemo

VD (och dataskyddsombud)
Direkte:
08-410 725 48
Mobil:
070-934 67 93
E-post:
henrik.ottemo@agila.se
Hozan Akrawi Zaree

Hozan Akrawi Zaree

Ekonomiassistent
Direkte:
08-410 725 47
Mobil:
070-934 67 88
E-post:
hozan.akrawi@agila.se
Isabella Sundelin

Isabella Sundelin

HR/Rekryteringsansvarig
Direkte:
076-003 64 55
Mobil:
076-003 64 55
E-post:
isabella.sundelin@agila.se
Karin Berengren Juhlin

Karin Berengren Juhlin

HR-chef
Direkte:
08-515 116 10
Mobil:
073-525 88 55
E-post:
karin.juhlin@agila.se
Karl Güllich

Karl Güllich

Kundreskontraansvarig
Direkte:
08-410 725 33
Mobil:
070-934 67 78
E-post:
karl.gullich@agila.se
Linda Erneholm

Linda Erneholm

Löneansvarig
Direkte:
08-410 725 46
Mobil:
070-934 67 90
E-post:
linda.erneholm@agila.se
Linn Hageman

Linn Hageman

Löneansvarig
Direkte:
08-410 725 21
Mobil:
070-934 67 53
E-post:
linn.hageman@agila.se
Maja Kurzeja

Maja Kurzeja

Koordinator
Direkte:
08-410 725 38
Mobil:
070-934 67 83
E-post:
maja.kurzeja@agila.se
Malin Andersson

Malin Andersson

Ekonomiassistent
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
070-934 67 74
E-post:
malin.andersson@agila.se
Martin Eklund

Martin Eklund

Ekonom
Direkte:
08-410 725 31
Mobil:
070-934 67 75
E-post:
martin.eklund@agila.se
Mathias Sköld

Mathias Sköld

Junior Controller
Direkte:
08-410 725 32
Mobil:
076-003 64 51
E-post:
mathias.skold@agila.se
Michael Blomberg

Michael Blomberg

Verksamhetscontroller
Direkte:
08-410 725 08
Mobil:
070-934 67 58
E-post:
michael.blomberg@agila.se
Nathalie Lindgren

Nathalie Lindgren

Kontorsansvarig
Direkte:
08-400 259 81
Mobil:
076-322 47 03
E-post:
nathalie.lindgren@agila.se
Nils Horn

Nils Horn

Affärsutvecklare
Direkte:
08-410 725 01
Mobil:
070-934 69 01
E-post:
nils.horn@agila.se
Ole Horn

Ole Horn

Affärsutvecklare
Direkte:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se
Per Lundström

Per Lundström

Ekonomichef
Direkte:
070-954 13 17
Mobil:
070-954 13 17
E-post:
per.lundstrom@agila.se
Philip Selander

Philip Selander

Marknadschef
Direkte:
08-515 116 11
Mobil:
070-450 59 75
E-post:
philip.selander@agila.se
Sophia Annerhall

Sophia Annerhall

Koordinator
Direkte:
08-515 116 21
Mobil:
070-934 79 47
E-post:
sophia.annerhall@agila.se
Vanessa Fleetwood

Vanessa Fleetwood

Koordinator
Direkte:
08-410 725 77
Mobil:
070-934 79 23
E-post:
vanessa.fleetwood@agila.se
Petra Sunne

Petra Sunne

Serviceansvarig
Direkte:
08-410 725 53
Mobil:
070-934 67 59
E-post:
petra.sunne@agila.se

Vi som jobber med legebemanning i Sverige

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor legebemanning i Norge

Afia Hellman (föräldraledig)

Afia Hellman (föräldraledig)

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 13
Mobil:
076-003 64 54
E-post:
afia.hellman@agila.se
Alexander Blomstedt

Alexander Blomstedt

VD Doctor
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-934 69 03
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se
Amy Sevelin

Amy Sevelin

Teamleader
Direkte:
08-410 725 42
Mobil:
070-934 67 87
E-post:
amy.sevelin@agila.se
Axel Boberg

Axel Boberg

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 63
Mobil:
070-934 79 35
E-post:
axel.boberg@agila.se
Bastian Sandholm

Bastian Sandholm

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 27
Mobil:
070-934 79 54
E-post:
bastian.sandholm@agila.se
Emanuel Ademsson

Emanuel Ademsson

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 85
Mobil:
070-934 79 53
E-post:
emanuel.ademsson@agila.se
Emil Jakobs

Emil Jakobs

Teamchef
Direkte:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se
Emma Egier

Emma Egier

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 65
Mobil:
070-934 79 37
E-post:
emma.egier@agila.se
Emma Sundin

Emma Sundin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 36
Mobil:
070-934 67 86
E-post:
emma.sundin@agila.se
Filippa Langerfors

Filippa Langerfors

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 60
Mobil:
070-934 79 33
E-post:
filippa.langerfors@agila.se
Fredrik Östensson

Fredrik Östensson

Teamleader
Direkte:
08-515 116 15
Mobil:
076-003 64 58
E-post:
fredrik.ostensson@agila.se
Jessica Bylund

Jessica Bylund

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 28
Mobil:
070-934 67 72
E-post:
jessica.bylund@agila.se
Joakim Larsson

Joakim Larsson

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 22
Mobil:
076-002 58 63
E-post:
joakim.larsson@agila.se
Johanna Kruse

Johanna Kruse

Teamchef
Direkte:
08-410 725 05
Mobil:
070-934 69 05
E-post:
johanna.kruse@agila.se
Jonas Skelderholm

Jonas Skelderholm

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 30
Mobil:
070-934 67 74
E-post:
jonas.skelderholm@agila.se
Justus Hogbäck

Justus Hogbäck

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 18
Mobil:
076-003 64 59
E-post:
justus.hogback@agila.se
Karolina Fasth

Karolina Fasth

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 64
Mobil:
070-934 79 37
E-post:
karolina.fasth@agila.se
Kouroche Kamalipour

Kouroche Kamalipour

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 66
Mobil:
070-934 79 38
E-post:
kouroche.kamalipour@agila.se
Louise Ericson

Louise Ericson

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 11
Mobil:
070-934 79 48
E-post:
louise.ericson@agila.se
Lovisa Frick

Lovisa Frick

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 57
Mobil:
070-934 79 56
E-post:
lovisa.frick@agila.se
Marie Stridh

Marie Stridh

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 23
Mobil:
070-934 67 55
E-post:
marie.stridh@agila.se
Markus Örn

Markus Örn

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 82
Mobil:
070-934 79 59
E-post:
markus.orn@agila.se
Merjem Demir

Merjem Demir

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 80
Mobil:
076-314 07 26
E-post:
merjem.demir@agila.se
Michaela Brännström

Michaela Brännström

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 73
Mobil:
070-934 79 10
E-post:
michaela.brannstrom@agila.se
Michel Barjakob

Michel Barjakob

Teamleader
Direkte:
08-410 725 43
Mobil:
070-934 67 85
E-post:
michel.barjakob@agila.se
Olivia Löfvén

Olivia Löfvén

Teamchef
Direkte:
08-515 116 26
Mobil:
076-002 58 69
E-post:
olivia.lofven@agila.se
Richard Elensky

Richard Elensky

Teamchef
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-591 40 60
E-post:
richard.elensky@agila.se
Sara Vikström

Sara Vikström

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 88
Mobil:
076-003 64 52
E-post:
sara.vikstrom@agila.se
Sara Wacander

Sara Wacander

Teamchef
Direkte:
08-410 725 49
Mobil:
070-934 67 99
E-post:
sara.wacander@agila.se
Suzan Beyan

Suzan Beyan

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 59
Mobil:
070-934 79 32
E-post:
suzan.beyan@agila.se
Tanja Skorec

Tanja Skorec

Konsultchef
Direkte:
08-525 116 25
Mobil:
070-934 79 52
E-post:
tanja.skorec@agila.se
Viktoria Chamoun

Viktoria Chamoun

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 12
Mobil:
070-934 67 62
E-post:
viktoria.chamoun@agila.se

Vi som jobber med legebemanning i Norge

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor legebemanning i Norge

Alexander Blomstedt

Alexander Blomstedt

VD Doctor
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-934 69 03
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se
Amanda Fröling

Amanda Fröling

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 39
Mobil:
070-934 67 84
E-post:
amanda.froling@agila.se
Emil Jakobs

Emil Jakobs

Teamchef
Direkte:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se
Olivia Löfvén

Olivia Löfvén

Teamchef
Direkte:
08-515 116 26
Mobil:
076-002 58 69
E-post:
olivia.lofven@agila.se

Vi som jobber med sykepleierbemanning

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor sykepleierbemanning

Agneta  Delin

Agneta Delin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 29
Mobil:
070-934 67 73
E-post:
agneta.delin@agila.se
Amanda Fröling

Amanda Fröling

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 39
Mobil:
070-934 67 84
E-post:
amanda.froling@agila.se
Andreas Morin

Andreas Morin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 76
Mobil:
070-934 79 12
E-post:
andreas.morin@agila.se
Astrid Östblom Köster

Astrid Östblom Köster

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 83
Mobil:
070-934 79 62
E-post:
astrid.koster@agila.se
Camilla Norr

Camilla Norr

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 34
Mobil:
070-934 67 79
E-post:
camilla.norr@agila.se
Charlotta Åhrbom

Charlotta Åhrbom

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 74
Mobil:
073-528 34 41
E-post:
charlotta.ahrbom@agila.se
Dagmara Fuchs

Dagmara Fuchs

Konsultchef
Direkte:
08-400 259 82
Mobil:
076-003 64 56
E-post:
dagmara.fuchs@agila.se
Dilay Aksak Acat

Dilay Aksak Acat

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 50
Mobil:
076-316 44 24
E-post:
dilay.aksak@agila.se
Fredrika  Wistedt

Fredrika Wistedt

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 13
Mobil:
070-934 67 63
E-post:
fredrika.wistedt@agila.se
Hanna Fugel

Hanna Fugel

Konsultchef
Direkte:
0911-20 68 42
Mobil:
070-934 79 30
E-post:
hanna.fugel@agila.se
Helene Casselbrant

Helene Casselbrant

Senior Konsultchef
Direkte:
08-410 725 20
Mobil:
070-934 67 70
E-post:
helene.casselbrant@agila.se
Henrik Millbert

Henrik Millbert

Konsultchef
Direkte:
0911-20 68 40
Mobil:
070-934 69 07
E-post:
henrik.millbert@agila.se
Jassna Glemme

Jassna Glemme

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 62
Mobil:
070-934 79 34
E-post:
jassna.glemme@agila.se
Jenny Britz

Jenny Britz

Teamchef
Direkte:
08-515 116 14
Mobil:
076-003 64 57
E-post:
jenny.britz@agila.se
Jenny Thor

Jenny Thor

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 06
Mobil:
070-934 69 06
E-post:
jenny.thor@agila.se
Joakim Öfverbeck

Joakim Öfverbeck

Vice VD Nurse
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
070-934 67 56
E-post:
joakim.ofverbeck@agila.se
Jonas Engström

Jonas Engström

Teamchef
Direkte:
0911-42 69 81
Mobil:
0911-42 69 81
E-post:
jonas.engstrom@agila.se
Lars-Mikael Stoor

Lars-Mikael Stoor

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 14
Mobil:
070-934 67 64
E-post:
lars-mikael.stoor@agila.se
Leo Liljegren

Leo Liljegren

Konsultchef/Teamsamordnare
Direkte:
08-515 116 50
Mobil:
076-308 21 92
E-post:
leo.liljegren@agila.se
Louise von Schantz

Louise von Schantz

Konsultchef/Teamsamordnare
Direkte:
08-410 725 27
Mobil:
070-934 67 71
E-post:
louise.vonschantz@agila.se
Maria Lindström

Maria Lindström

Senior konsultchef
Direkte:
08-410 725 22
Mobil:
070-934 67 54
E-post:
maria.lindstrom@agila.se
Marie Söderlund

Marie Söderlund

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 26
Mobil:
070-934 67 57
E-post:
marie.soderlund@agila.se
Michelle Berggren

Michelle Berggren

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 20
Mobil:
076-003 64 60
E-post:
michelle.berggren@agila.se
Olof Ulfhielm

Olof Ulfhielm

Konsultchef
Direkte:
0911-20 68 41
Mobil:
070-934 68 36
E-post:
olof.ulfhielm@agila.se
Rebecka Oldertz

Rebecka Oldertz

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 07
Mobil:
076-002 58 66
E-post:
rebecka.oldertz@agila.se
Samson Muvunyi

Samson Muvunyi

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 84
Mobil:
070-934 79 49
E-post:
samson.muvunyi@agila.se
Sandra Perkowska

Sandra Perkowska

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 58
Mobil:
070-934 74 01
E-post:
sandra.perkowska@agila.se
Sandra Yuksel

Sandra Yuksel

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 86
Mobil:
073-526 84 23
E-post:
sandra.yuksel@agila.se
Susanne Grahn

Susanne Grahn

Konsultchef
Direkte:
0911-42 69 83
Mobil:
0911-42 69 83
E-post:
susanne.grahn@agila.se
Therese Fahlman

Therese Fahlman

Konsultchef
Direkte:
0911-42 69 84
Mobil:
073-372 11 43
E-post:
therese.fahlman@agila.se

Vi som jobber med sosionombemanning

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor sosionombemanning

Adela Demirovic

Adela Demirovic

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 40
Mobil:
070-934 67 96
E-post:
adela.demirovic@agila.se
Annika Berg

Annika Berg

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 17
Mobil:
070-934 67 77
E-post:
annika.berg@agila.se
Asall Ramzi

Asall Ramzi

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 79
Mobil:
070-934 79 25
E-post:
asall.ramzi@agila.se
Blossom Lindeberg

Blossom Lindeberg

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 75
Mobil:
070-934 79 11
E-post:
blossom.lindeberg@agila.se
Elin Thaning

Elin Thaning

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 70
Mobil:
070-934 79 45
E-post:
elin.thaning@agila.se
Izabella Fröberg

Izabella Fröberg

Teamchef
Direkte:
08-410 725 52
Mobil:
070-934 69 73
E-post:
izabella.froberg@agila.se
Johanna Stålnacke

Johanna Stålnacke

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 17
Mobil:
070-934 67 67
E-post:
johanna.stalnacke@agila.se
Ludvig Cederteg

Ludvig Cederteg

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 24
Mobil:
076-002 58 67
E-post:
ludvig.cederteg@agila.se
Moa Eriksson

Moa Eriksson

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 71
Mobil:
070-934 79 46
E-post:
moa.eriksson@agila.se
Timothy Malmborg

Timothy Malmborg

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 44
Mobil:
070-934 67 89
E-post:
timothy.malmborg@agila.se

Vi som jobber med fysioterapi / ergoterapeutbemanning

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til våre ansatte i bemanning med ergoterapeuter og fysioterapeuter

Awo Yusuf

Awo Yusuf

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 19
Mobil:
070-934 67 66
E-post:
awo.yusuf@agila.se
Hanna Andrén

Hanna Andrén

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 72
Mobil:
070-934 79 02
E-post:
hanna.andren@agila.se
Leo Rossi

Leo Rossi

Teamchef
Direkte:
08-410 725 67
Mobil:
070-934 79 42
E-post:
leo.rossi@agila.se
Linda Bylund

Linda Bylund

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 68
Mobil:
070-934 79 43
E-post:
linda.bylund@agila.se
Lydia Karlström

Lydia Karlström

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 69
Mobil:
070-934 79 44
E-post:
lydia.karlstrom@agila.se
Madeleine Löfving

Madeleine Löfving

Teamleader
Direkte:
08-410 725 09
Mobil:
070-934 67 94
E-post:
madeleine.lofving@agila.se
Maria Morsing

Maria Morsing

Teamchef
Direkte:
08-410 725 51
Mobil:
076-003 64 61
E-post:
maria.morsing@agila.se
Ola Möller

Ola Möller

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 12
Mobil:
070-553 47 94
E-post:
ola.moller@agila.se
Ronja Pettersson

Ronja Pettersson

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 04
Mobil:
070-934 69 04
E-post:
ronja.pettersson@agila.se
Sandra Siljemark

Sandra Siljemark

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 56
Mobil:
070-934 68 34
E-post:
sandra.siljemark@agila.se
Tim Fredén

Tim Fredén

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 16
Mobil:
076-003 64 50
E-post:
tim.freden@agila.se

Vi som jobber med lærerbemanning

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til våre ansatte i lærerbemanning

Ole Horn

Ole Horn

Lärarbemanning
Direkte:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se
Peter Nilsson

Peter Nilsson

Lärarbemanning
Direkte:
08-410 725 37
Mobil:
070-934 67 82
E-post:
peter.nilsson@agila.se

Vi som jobber med psykologbemanning

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til våre ansatte innenfor vår psykologbemanning

Gabriella Serindal

Gabriella Serindal

Tf. Teamchef
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
070-934 67 65
E-post:
gabriella.serindal@agila.se
Glayol Rouzveh

Glayol Rouzveh

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 45
Mobil:
070-934 67 91
E-post:
glayol.rouzveh@agila.se
Jaqueline Shafig

Jaqueline Shafig

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 55
Mobil:
070-934 67 81
E-post:
jaqueline.shafig@agila.se
Sahar Neshad

Sahar Neshad

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 87
Mobil:
070-934 79 64
E-post:
sahar.neshad@agila.se

Vi som jobber med utvikling

ContactDevelopTeamText

Albin Sjölin

Albin Sjölin

Utvecklare
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
08-410 725 00
E-post:
albin.sjolin@agila.se
Andreas Nilsson

Andreas Nilsson

Utvecklare/utvecklingschef
Direkte:
070-390 58 18
Mobil:
070-390 58 18
E-post:
andreas.nilsson@agila.se
Antonio Morales

Antonio Morales

Utvecklare
Direkte:
08-410 725 81
Mobil:
070-934 79 28
E-post:
antonio.morales@agila.se
Oscar Andrén

Oscar Andrén

Utvecklare
Direkte:
08-410 725 78
Mobil:
070-934 79 24
E-post:
oscar.andren@agila.se

Kontaktinformasjon

Telefon

Sentralbord:
08-410 725 00
Nød-telefon:
08-410 725 00
Økonomiavdeling:
08-410 725 00
Faks:
08-410 725 25

Agila (Hovedkontor)

Torkel Knutssonsgatan 24
118 49 Stockholm

Agila (lokalkontor)

Hampas Gränd 6a
941 52 PITEÅ

Agila (lokalkontor)

Baltzarsgatan 18
211 36 Malmö

Agila (Norge)

Sandstuvveien 70 F/G
N-0680 OSLO
Norge