Kart som viser Agilas kontor

Kontakt oss

Agila til tjeneste!

Ikke nøl med å ta kontakt hvis du lurer på noe og har spørsmål. I fanene over finner du telefonnummer til samtlige medarbeidere. Du kan også bruke kontaktskjemaet under.

Ledelse og administrasjon

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor ledelse og administrasjon

Amanda Steenari

Amanda Steenari

Koordinator
Direkte:
08-410 725 19
Mobil:
070-934 67 69
E-post:
amanda.steenari@agila.se
Anna Wandel Ryderstedt

Anna Wandel Ryderstedt

Teamassistent
Direkte:
070-934 67 56
Mobil:
08-410 725 24
E-post:
anna.wandel.ryderstedt@agila.se
Emelie Stenholm

Emelie Stenholm

Koordinator
Direkte:
08-400 259 80
Mobil:
073-526 58 25
E-post:
emelie.stenholm@agila.se
Emma Bengtsson

Emma Bengtsson

Redovisningsansvarig
Direkte:
08-410 725 18
Mobil:
070-934 67 68
E-post:
emma.bengtsson@agila.se
Frida Westin Karlsson

Frida Westin Karlsson

Koordinator
Direkte:
08-410 725 61
Mobil:
070-934 79 31
E-post:
frida.westin@agila.se
Henrik Ottemo

Henrik Ottemo

VD (och dataskyddsombud)
Direkte:
08-410 725 48
Mobil:
070-934 67 93
E-post:
henrik.ottemo@agila.se
Hozan Akrawi Zaree

Hozan Akrawi Zaree

Ekonomiassistent
Direkte:
08-410 725 47
Mobil:
070-934 67 88
E-post:
hozan.akrawi@agila.se
Isabella Sundelin

Isabella Sundelin

HR-assistent
Direkte:
076-003 64 55
Mobil:
076-003 64 55
E-post:
isabella.sundelin@agila.se
Karin Berengren Juhlin

Karin Berengren Juhlin

HR-chef
Direkte:
08-515 116 10
Mobil:
073-525 88 55
E-post:
karin.juhlin@agila.se
Karl Güllich

Karl Güllich

Ekonomiassistent
Direkte:
08-410 725 33
Mobil:
070-934 67 78
E-post:
karl.gullich@agila.se
Linn Hageman

Linn Hageman

Löneansvarig
Direkte:
08-410 725 21
Mobil:
070-934 67 53
E-post:
linn.hageman@agila.se
Malin Andersson

Malin Andersson

Ekonomiassistent
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
070-934 67 74
E-post:
malin.andersson@agila.se
Mathias Sköld

Mathias Sköld

Junior Controller
Direkte:
08-410 725 32
Mobil:
076-003 64 51
E-post:
mathias.skold@agila.se
Michael Blomberg

Michael Blomberg

Verksamhetscontroller
Direkte:
08-410 725 08
Mobil:
070-934 67 58
E-post:
michael.blomberg@agila.se
Narine Arevian

Narine Arevian

Controller
Direkte:
08-410 725 46
Mobil:
070-934 67 90
E-post:
narine.arevian@agila.se
Nathalie Lindgren

Nathalie Lindgren

Koordinator
Direkte:
08-400 259 81
Mobil:
076-322 47 03
E-post:
nathalie.lindgren@agila.se
Nils Horn

Nils Horn

Affärsutvecklare
Direkte:
08-410 725 01
Mobil:
070-934 69 01
E-post:
nils.horn@agila.se
Ole Horn

Ole Horn

Affärsutvecklare
Direkte:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se
Per Lundström

Per Lundström

Ekonomichef
Direkte:
070-954 13 17
Mobil:
070-954 13 17
E-post:
per.lundstrom@agila.se
Philip Selander

Philip Selander

Marknadschef
Direkte:
08-515 116 11
Mobil:
070-450 59 75
E-post:
philip.selander@agila.se
Petra Sunne

Petra Sunne

Serviceansvarig
Direkte:
08-410 725 53
Mobil:
070-934 67 59
E-post:
petra.sunne@agila.se

Legebemanning

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor legebemanning i Norge

Afia Hellman

Afia Hellman

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 13
Mobil:
076-003 64 54
E-post:
afia.hellman@agila.se
Alexander Blomstedt

Alexander Blomstedt

VD Doctor
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-934 69 03
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se
Alfredh Öhrnberg

Alfredh Öhrnberg

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 31
Mobil:
070-934 67 75
E-post:
alfredh.ohrnberg@agila.se
Amy Sevelin

Amy Sevelin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 42
Mobil:
070-934 67 87
E-post:
amy.sevelin@agila.se
Anita Tomic (föräldraledig)

Anita Tomic (föräldraledig)

Senior Konsultchef
Direkte:
08-410 725 35
Mobil:
070-934 67 80
E-post:
anita.tomic@agila.se
Axel Boberg

Axel Boberg

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 63
Mobil:
070-934 79 35
E-post:
axel.boberg@agila.se
Catrin Fraghstedt

Catrin Fraghstedt

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 13
Mobil:
070-934 67 63
E-post:
catrin.fraghstedt@agila.se
Elias Jensen

Elias Jensen

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 59
Mobil:
070-934 79 32
E-post:
elias.jensen@agila.se
Emil Jakobs

Emil Jakobs

Teamchef
Direkte:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se
Emma Egier

Emma Egier

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 65
Mobil:
070-934 79 37
E-post:
emma.egier@agila.se
Emma Sundin

Emma Sundin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 36
Mobil:
070-934 67 86
E-post:
emma.sundin@agila.se
Filip Ohlin

Filip Ohlin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 15
Mobil:
070-934 67 65
E-post:
filip.ohlin@agila.se
Filippa Langerfors

Filippa Langerfors

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 60
Mobil:
070-934 79 33
E-post:
filippa.langerfors@agila.se
Fredrik  Östensson

Fredrik Östensson

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 15
Mobil:
076-003 64 58
E-post:
fredrik.ostensson@agila.se
Honey Doorali Westher

Honey Doorali Westher

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 18
Mobil:
076-003 64 59
E-post:
honey.dooraliwesther@agila.se
Joakim Larsson

Joakim Larsson

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 22
Mobil:
076-002 58 63
E-post:
joakim.larsson@agila.se
Johanna Kruse

Johanna Kruse

Teamleader & Konsultchef
Direkte:
08-410 725 05
Mobil:
070-934 69 05
E-post:
johanna.kruse@agila.se
Johanna Saliba (föräldraledig)

Johanna Saliba (föräldraledig)

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 12
Mobil:
070-934 67 62
E-post:
johanna.saliba@agila.se
Karolina Fasth

Karolina Fasth

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 64
Mobil:
070-934 79 37
E-post:
karolina.fasth@agila.se
Kouroche Kamalipour

Kouroche Kamalipour

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 66
Mobil:
070-934 79 38
E-post:
kouroche.kamalipour@agila.se
Kristoffer Sergenti

Kristoffer Sergenti

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
08-410 725 00
E-post:
kristoffer.sergenti@agila.se
Linus Borisson

Linus Borisson

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 17
Mobil:
070-934 67 77
E-post:
linus.borisson@agila.se
Lisa Lindgren

Lisa Lindgren

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 62
Mobil:
070-934 79 34
E-post:
lisa.lindgren@agila.se
Marie Stridh

Marie Stridh

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 23
Mobil:
070-934 67 55
E-post:
marie.stridh@agila.se
Merjem Demir

Merjem Demir

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 80
Mobil:
076-314 07 26
E-post:
merjem.demir@agila.se
Michel Barjakob

Michel Barjakob

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 43
Mobil:
070-934 67 85
E-post:
michel.barjakob@agila.se
Ozan Yildiz

Ozan Yildiz

Teamchef
Direkte:
08-410 725 86
Mobil:
073-526 84 23
E-post:
ozan.yildiz@agila.se
Richard Elensky

Richard Elensky

Teamchef
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-591 40 60
E-post:
richard.elensky@agila.se
Sara Vikström

Sara Vikström

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 88
Mobil:
076-003 64 52
E-post:
sara.vikstrom@agila.se
Sara Wacander

Sara Wacander

Teamchef
Direkte:
08-410 725 49
Mobil:
070-934 67 99
E-post:
sara.wacander@agila.se

Legebemanning i Norge

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor legebemanning i Norge

Alexander Blomstedt

Alexander Blomstedt

VD Doctor
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-934 69 03
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se
Amanda Fröling

Amanda Fröling

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 39
Mobil:
070-934 67 84
E-post:
amanda.froling@agila.se
Anita Tomic (föräldraledig)

Anita Tomic (föräldraledig)

Senior Konsultchef
Direkte:
08-410 725 35
Mobil:
070-934 67 80
E-post:
anita.tomic@agila.se
Catrin Fraghstedt

Catrin Fraghstedt

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 13
Mobil:
070-934 67 63
E-post:
catrin.fraghstedt@agila.se
Emil Jakobs

Emil Jakobs

Teamchef
Direkte:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se

Sykepleierbemanning

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor sykepleierbemanning

Agneta  Delin

Agneta Delin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 29
Mobil:
070-934 67 73
E-post:
agneta.delin@agila.se
Amanda Fröling

Amanda Fröling

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 39
Mobil:
070-934 67 84
E-post:
amanda.froling@agila.se
Camilla Norr

Camilla Norr

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
08-410 725 00
E-post:
camilla.norr@agila.se
Charlotta Åhrbom

Charlotta Åhrbom

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 74
Mobil:
073-528 34 41
E-post:
charlotta.ahrbom@agila.se
Dagmara Fuchs

Dagmara Fuchs

Konsultchef
Direkte:
08-400 259 82
Mobil:
076-003 64 56
E-post:
dagmara.fuchs@agila.se
Dilay Aksak Acat

Dilay Aksak Acat

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 50
Mobil:
076-316 44 24
E-post:
dilay.aksak@agila.se
Hanna Fugel

Hanna Fugel

Konsultchef
Direkte:
070-934 79 30
Mobil:
070-934 79 30
E-post:
hanna.fugel@agila.se
Helene Casselbrant

Helene Casselbrant

Senior Konsultchef
Direkte:
08-410 725 20
Mobil:
070-934 67 70
E-post:
helene.casselbrant@agila.se
Henrik Millbert

Henrik Millbert

Konsultchef
Direkte:
0911-20 68 40
Mobil:
070-934 69 07
E-post:
henrik.millbert@agila.se
Jenny Britz

Jenny Britz

Teamchef
Direkte:
08-515 116 14
Mobil:
076-003 64 57
E-post:
jenny.britz@agila.se
Jenny Thor

Jenny Thor

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 06
Mobil:
070-934 69 06
E-post:
jenny.thor@agila.se
Joakim Öfverbeck

Joakim Öfverbeck

Vice VD Nurse
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
070-934 67 56
E-post:
joakim.ofverbeck@agila.se
Jonas Engström

Jonas Engström

Regionchef Norr
Direkte:
0911-42 69 81
Mobil:
0911-42 69 81
E-post:
jonas.engstrom@agila.se
Lars-Mikael Stoor

Lars-Mikael Stoor

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 14
Mobil:
070-934 67 64
E-post:
lars-mikael.stoor@agila.se
Leo Liljegren

Leo Liljegren

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 50
Mobil:
076-308 21 92
E-post:
leo.liljegren@agila.se
Louise von Schantz

Louise von Schantz

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 27
Mobil:
070-934 67 71
E-post:
louise.vonschantz@agila.se
Marcus Sandh

Marcus Sandh

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 28
Mobil:
070-934 67 72
E-post:
marcus.sandh@agila.se
Maria Kheder

Maria Kheder

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 57
Mobil:
070-934 68 36
E-post:
maria.kheder@agila.se
Maria Lindström

Maria Lindström

Senior konsultchef
Direkte:
08-410 725 22
Mobil:
070-934 67 54
E-post:
maria.lindstrom@agila.se
Marie Söderlund

Marie Söderlund

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 26
Mobil:
070-934 67 57
E-post:
marie.soderlund@agila.se
Michelle Berggren

Michelle Berggren

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 20
Mobil:
076-003 64 60
E-post:
michelle.berggren@agila.se
Rebecka Oldertz

Rebecka Oldertz

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
08-410 725 00
E-post:
rebecka.oldertz@agila.se
Sandra Perkowska

Sandra Perkowska

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 58
Mobil:
070-934 74 01
E-post:
sandra.perkowska@agila.se
Susanne Grahn

Susanne Grahn

Konsultchef
Direkte:
0911-42 69 83
Mobil:
0911-42 69 83
E-post:
susanne.grahn@agila.se
Therese Fahlman

Therese Fahlman

Konsultchef
Direkte:
0911-42 69 84
Mobil:
073-372 11 43
E-post:
therese.fahlman@agila.se

Sosionombemanning

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor sosionombemanning

Elin Thaning

Elin Thaning

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 70
Mobil:
070-934 79 45
E-post:
elin.thaning@agila.se
Izabella Fröberg

Izabella Fröberg

t.f. Teamchef
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
08-410 725 00
E-post:
izabella.froberg@agila.se
Johanna Stålnacke

Johanna Stålnacke

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 17
Mobil:
070-934 67 67
E-post:
johanna.stalnacke@agila.se
Lisa Thor

Lisa Thor

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 44
Mobil:
070-934 67 89
E-post:
lisa.thor@agila.se
Ludvig Cederteg

Ludvig Cederteg

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 24
Mobil:
076-002 58 67
E-post:
ludvig.cederteg@agila.se
Moa Eriksson

Moa Eriksson

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 71
Mobil:
070-934 79 46
E-post:
moa.eriksson@agila.se
Olivia Strömberg

Olivia Strömberg

Teamchef
Direkte:
08-515 116 26
Mobil:
076-002 58 69
E-post:
olivia.stromberg@agila.se

Fysio-/arbetsterapeutbemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom fysio-/arbetsterapeutbemanning

Faiza Khan

Faiza Khan

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
08-410 725 00
E-post:
faiza.khan@agila.se
Linda Bylund

Linda Bylund

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
08-410 725 00
E-post:
linda.bylund@agila.se
Lydia Karlström

Lydia Karlström

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
08-410 725 00
E-post:
lydia.karlstrom@agila.se
Madeleine Löfving

Madeleine Löfving

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 09
Mobil:
070-934 67 94
E-post:
madeleine.lofving@agila.se
Maria Morsing

Maria Morsing

Teamchef
Direkte:
08-410 725 51
Mobil:
076-003 64 61
E-post:
maria.morsing@agila.se
Ola Möller

Ola Möller

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 12
Mobil:
070-553 47 94
E-post:
ola.moller@agila.se
Petronella Nyman

Petronella Nyman

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 19
Mobil:
070-934 67 66
E-post:
petronella.nyman@agila.se
Ronja Pettersson

Ronja Pettersson

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 04
Mobil:
070-934 69 04
E-post:
ronja.pettersson@agila.se
Tim Fredén

Tim Fredén

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 16
Mobil:
076-003 64 50
E-post:
tim.freden@agila.se

Lärarbemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom lärarbemanning

Jonas Grundell

Jonas Grundell

Chef Lärarbemanning
Direkte:
08-410 725 56
Mobil:
070-934 68 34
E-post:
jonas.grundell@agila.se
Ole Horn

Ole Horn

Lärarbemanning
Direkte:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se
Peter Nilsson

Peter Nilsson

Lärarbemanning
Direkte:
08-410 725 37
Mobil:
070-934 67 82
E-post:
peter.nilsson@agila.se

Kontaktinformasjon

Telefon

Sentralbord:
08-410 725 00
Nød-telefon:
08-410 725 00
Økonomiavdeling:
08-410 725 00
Faks:
08-410 725 25

Agila (Hovedkontor)

Torkel Knutssonsgatan 24
118 49 Stockholm

Agila (lokalkontor)

Storgatan 48C
941 32 PITEÅ

Agila (lokalkontor)

Baltzarsgatan 18
211 36 Malmö

Agila (Norge)

Sandstuvveien 70 F/G
N-0680 OSLO
Norge