image description

Kontakt oss

Agila til tjeneste!

Ikke nøl med å ta kontakt hvis du lurer på noe og har spørsmål. I fanene over finner du telefonnummer til samtlige medarbeidere. Du kan også bruke kontaktskjemaet under.

Ledelse og administrasjon

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor ledelse og administrasjon

Amanda Steenari

Koordinator
Direkte:
08-410 725 19
Mobil:
070-934 67 69
E-post:
amanda.steenari@agila.se

Emma Bengtsson

Redovisningsansvarig (föräldraledig)
Direkte:
08-410 725 18
Mobil:
070-934 67 68
E-post:
emma.bengtsson@agila.se

Hans Bohman

Ekonomichef
Direkte:
08-410 725 30
Mobil:
070-934 67 74
E-post:
hans.bohman@agila.se

Henrik Ottemo

VD (och dataskyddsombud)
Direkte:
08-410 725 48
Mobil:
070-934 67 93
E-post:
henrik.ottemo@agila.se

Hozan Akrawi Zaree

Ekonomiassistent
Direkte:
08-410 725 47
Mobil:
070-934 67 88
E-post:
hozan.akrawi@agila.se

Jessica Rington

Koordinator/Receptionist
Direkte:
08-410 725 52
Mobil:
070-934 67 77
E-post:
jessica.rington@agila.se

Karin Berengren Juhlin

HR-chef
Direkte:
08-515 116 10
Mobil:
073-525 88 55
E-post:
karin.juhlin@agila.se

Karl Güllich

Ekonomiassistent
Direkte:
08-410 725 33
Mobil:
070-934 67 78
E-post:
karl.gullich@agila.se

Linn Hageman

Löneansvarig
Direkte:
08-410 725 21
Mobil:
070-934 67 53
E-post:
linn.hageman@agila.se

Maja Kurzeja

Koordinator
Direkte:
08-410 725 38
Mobil:
070-934 67 83
E-post:
maja.kurzeja@agila.se

Mathias Sköld

Junior Controller
Direkte:
08-410 725 32
Mobil:
076-003 64 51
E-post:
mathias.skold@agila.se

Michael Blomberg

Verksamhetscontroller
Direkte:
08-410 725 08
Mobil:
070-934 67 58
E-post:
michael.blomberg@agila.se

Nils Horn

Affärsutvecklare
Direkte:
08-410 725 01
Mobil:
070-934 69 01
E-post:
nils.horn@agila.se

Ole Horn

Affärsutvecklare
Direkte:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se

Philip Selander

Marknadschef
Direkte:
08-515 116 11
Mobil:
070-450 59 75
E-post:
philip.selander@agila.se

Petra Sunne

Serviceansvarig
Direkte:
08-410 725 53
Mobil:
070-934 67 59
E-post:
petra.sunne@agila.se

Legebemanning

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor legebemanning i Norge

Afia Hellman

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 13
Mobil:
076-003 64 54
E-post:
afia.hellman@agila.se

Alexander Blomstedt

VD Doctor
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-934 69 03
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se

Alfredh Öhrnberg

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 31
Mobil:
070-934 67 75
E-post:
alfredh.ohrnberg@agila.se

Amy Sevelin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 42
Mobil:
070-934 67 87
E-post:
amy.sevelin@agila.se

Anita Tomic

Senior Konsultchef
Direkte:
08-410 725 35
Mobil:
070-934 67 80
E-post:
anita.tomic@agila.se

Catrin Einarsson

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 13
Mobil:
070-934 67 63
E-post:
catrin.einarsson@agila.se

Elias Egnell

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 25
Mobil:
076-002 58 68
E-post:
elias.egnell@agila.se

Emil Jakobs

Teamchef
Direkte:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se

Fredrik Östensson

Teamchef
Direkte:
08-515 116 15
Mobil:
076-003 64 58
E-post:
fredrik.ostensson@agila.se

Glayol Rouzveh

Affärsutveckling Doctor
Direkte:
08-410 725 45
Mobil:
070-934 67 91
E-post:
glayol.rouzveh@agila.se

Isabella Åström

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 04
Mobil:
070-934 69 04
E-post:
isabella.astrom@agila.se

Johanna Elhad

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 12
Mobil:
070-934 67 62
E-post:
johanna.elhad@agila.se

Johanna Kruse

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 05
Mobil:
070-934 69 05
E-post:
johanna.kruse@agila.se

Kristina Móra

Konsultchef
Direkte:
08-410 425 86
Mobil:
073-526 84 23
E-post:
kristina.mora@agila.se

Marie Lundström

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 40
Mobil:
070-934 67 96
E-post:
marie.lundstrom@agila.se

Maxine Santos

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 09
Mobil:
070-934 67 94
E-post:
maxine.santos@agila.se

Merjem Demir

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 80
Mobil:
076-314 07 26
E-post:
merjem.demir@agila.se

Michel Barjakob

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 43
Mobil:
070-934 67 85
E-post:
michel.barjakob@agila.se

Narin Namli

Senior Konsultchef & Norgeansvarig
Direkte:
08-410 725 15
Mobil:
070-934 67 65
E-post:
narin.namli@agila.se

Narine Arevian

Redovisningsansvarig
Direkte:
08-410 725 46
Mobil:
070-934 67 90
E-post:
narine.arevian@agila.se

Rebecca Högstedt

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 23
Mobil:
076-002 58 66
E-post:
rebecca.hogstedt@agila.se

Robin Willgert

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 22
Mobil:
076-002 58 63
E-post:
robin.willgert@agila.se

Sara Vikström

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 88
Mobil:
076-003 64 52
E-post:
sara.vikstrom@agila.se

Legebemanning i Norge

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor legebemanning i Norge

Afia Hellman

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 13
Mobil:
076-003 64 54
E-post:
afia.hellman@agila.se

Alexander Blomstedt

VD Doctor
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-934 69 03
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se

Anita Tomic

Senior Konsultchef
Direkte:
08-410 725 35
Mobil:
070-934 67 80
E-post:
anita.tomic@agila.se

Emil Jakobs

Teamchef
Direkte:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se

Narin Namli

Senior Konsultchef & Norgeansvarig
Direkte:
08-410 725 15
Mobil:
070-934 67 65
E-post:
narin.namli@agila.se

Sykepleierbemanning

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor sykepleierbemanning

Agneta Delin

Konsultchef (föräldraledig)
Direkte:
08-410 725 29
Mobil:
070-934 67 73
E-post:
agneta.delin@agila.se

Charlotta Åhrbom

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 74
Mobil:
073-528 34 41
E-post:
charlotta.ahrbom@agila.se

Dagmara Fuchs

Konsultchef
Direkte:
08-400 259 82
Mobil:
076-003 64 56
E-post:
dagmara.fuchs@agila.se

Dilay Aksak Acat

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 50
Mobil:
076-316 44 24
E-post:
dilay.aksak@agila.se

Erik Westlund

Konsultchef (fysio- och arbetsterapeuter)
Direkte:
076-002 58 62
Mobil:
08-400 226 52
E-post:
erik.westlund@agila.se

Helene Casselbrant

Senior Konsultchef
Direkte:
08-410 725 20
Mobil:
070-934 67 70
E-post:
helene.casselbrant@agila.se

Jenny Britz

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 14
Mobil:
076-003 64 57
E-post:
jenny.britz@agila.se

Jenny Thor

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 06
Mobil:
070-934 69 06
E-post:
jenny.thor@agila.se

Joakim Öfverbeck

Vice VD Nurse
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
08-410 725 00
E-post:
joakim.ofverbeck@agila.se

Jonas Danell

Regionchef Norr
Direkte:
0911-42 69 81
Mobil:
0911-42 69 81
E-post:
jonas.danell@agila.se

Lars-Mikael Stoor

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 14
Mobil:
070-934 67 64
E-post:
lars-mikael.stoor@agila.se

Leo Liljegren

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 50
Mobil:
076-308 21 92
E-post:
leo.liljegren@agila.se

Louise von Schantz

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 27
Mobil:
070-934 67 71
E-post:
louise.vonschantz@agila.se

Maria Lindström

Projektledare/Senior konsultchef
Direkte:
08-410 725 22
Mobil:
070-934 67 54
E-post:
maria.lindstrom@agila.se

Marie Söderlund

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 26
Mobil:
070-934 67 57
E-post:
marie.soderlund@agila.se

Susanne Lindkvist

Konsultchef
Direkte:
0911-42 69 83
Mobil:
0911-42 69 83
E-post:
susanne.lindkvist@agila.se

Therese Fahlman

Konsultchef
Direkte:
0911-42 69 84
Mobil:
073-372 11 43
E-post:
therese.fahlman@agila.se

Sosionombemanning

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor sosionombemanning

Ludvig Cederteg

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 24
Mobil:
076-002 58 67
E-post:
ludvig.cederteg@agila.se

Olivia Strömberg

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 26
Mobil:
076-002 58 69
E-post:
olivia.stromberg@agila.se

Lärarbemanning

Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra medarbetare inom lärarbemanning

Ole Horn

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se

Peter Nilsson

Chef Lärarbemanning
Direkte:
08-410 725 37
Mobil:
070-934 67 82
E-post:
peter.nilsson@agila.se

Sandra Sculac

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 12
Mobil:
073-020 90 18
E-post:
sandra.sculac@agila.se

Kontaktinformasjon

Telefon

Sentralbord:
08-410 725 00
Nød-telefon:
08-410 725 00
Økonomiavdeling:
08-410 725 07
Faks:
08-410 725 25

Agila (Hovedkontor)

Torkel Knutssonsgatan 24
118 49 Stockholm

Agila (lokalkontor)

Storgatan 48C
941 32 PITEÅ

Agila (lokalkontor)

Baltzarsgatan 18
211 36 Malmö

Agila (Norge)

Sandstuvveien 70 F/G
N-0680 OSLO
Norge