Kart som viser Agilas kontor

Kontakt oss i Agila.se

Agila til tjeneste!

Ikke nøl med å ta kontakt hvis du lurer på noe og har spørsmål. I fanene over finner du telefonnummer til samtlige medarbeidere. Du kan også bruke kontaktskjemaet under.

Ledelse og administrasjon

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor ledelse og administrasjon

Amanda Steenari

Amanda Steenari

Koordinator
Direkte:
08-410 725 19
Mobil:
070-934 67 69
E-post:
amanda.steenari@agila.se
Anna Wandel Ryderstedt

Anna Wandel Ryderstedt

Koordinator
Direkte:
070-934 67 56
Mobil:
08-410 725 24
E-post:
anna.wandel.ryderstedt@agila.se
Emelie Stenholm

Emelie Stenholm

Koordinator
Direkte:
08-400 259 80
Mobil:
073-526 58 25
E-post:
emelie.stenholm@agila.se
Emma Bengtsson

Emma Bengtsson

Redovisningsansvarig
Direkte:
08-410 725 18
Mobil:
070-934 67 68
E-post:
emma.bengtsson@agila.se
Frida Westin Karlsson

Frida Westin Karlsson

Koordinator
Direkte:
08-410 725 61
Mobil:
070-934 79 31
E-post:
frida.westin@agila.se
Henrik Ottemo

Henrik Ottemo

VD (och dataskyddsombud)
Direkte:
08-410 725 48
Mobil:
070-934 67 93
E-post:
henrik.ottemo@agila.se
Hozan Akrawi Zaree

Hozan Akrawi Zaree

Ekonomiassistent
Direkte:
08-410 725 47
Mobil:
070-934 67 88
E-post:
hozan.akrawi@agila.se
Isabella Sundelin

Isabella Sundelin

HR/Rekryteringsansvarig
Direkte:
076-003 64 55
Mobil:
076-003 64 55
E-post:
isabella.sundelin@agila.se
Karin Berengren Juhlin

Karin Berengren Juhlin

HR-chef
Direkte:
08-515 116 10
Mobil:
073-525 88 55
E-post:
karin.juhlin@agila.se
Karl Güllich

Karl Güllich

Kundreskontraansvarig
Direkte:
08-410 725 33
Mobil:
070-934 67 78
E-post:
karl.gullich@agila.se
Linn Hageman

Linn Hageman

Löneansvarig
Direkte:
08-410 725 21
Mobil:
070-934 67 53
E-post:
linn.hageman@agila.se
Malin Andersson

Malin Andersson

Ekonomiassistent
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
070-934 67 74
E-post:
malin.andersson@agila.se
Mathias Sköld

Mathias Sköld

Junior Controller
Direkte:
08-410 725 32
Mobil:
076-003 64 51
E-post:
mathias.skold@agila.se
Michael Blomberg

Michael Blomberg

Verksamhetscontroller
Direkte:
08-410 725 08
Mobil:
070-934 67 58
E-post:
michael.blomberg@agila.se
Narine Arevian

Narine Arevian

Controller
Direkte:
08-410 725 46
Mobil:
070-934 67 90
E-post:
narine.arevian@agila.se
Nathalie Lindgren

Nathalie Lindgren

Koordinator
Direkte:
08-400 259 81
Mobil:
076-322 47 03
E-post:
nathalie.lindgren@agila.se
Nils Horn

Nils Horn

Affärsutvecklare
Direkte:
08-410 725 01
Mobil:
070-934 69 01
E-post:
nils.horn@agila.se
Ole Horn

Ole Horn

Affärsutvecklare
Direkte:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se
Per Lundström

Per Lundström

Ekonomichef
Direkte:
070-954 13 17
Mobil:
070-954 13 17
E-post:
per.lundstrom@agila.se
Philip Selander

Philip Selander

Marknadschef
Direkte:
08-515 116 11
Mobil:
070-450 59 75
E-post:
philip.selander@agila.se
Petra Sunne

Petra Sunne

Serviceansvarig
Direkte:
08-410 725 53
Mobil:
070-934 67 59
E-post:
petra.sunne@agila.se

Vi som jobber med legebemanning i Sverige

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor legebemanning i Norge

Afia Hellman (föräldraledig)

Afia Hellman (föräldraledig)

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 13
Mobil:
076-003 64 54
E-post:
afia.hellman@agila.se
Alexander Blomstedt

Alexander Blomstedt

VD Doctor
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-934 69 03
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se
Alfredh Öhrnberg

Alfredh Öhrnberg

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 31
Mobil:
070-934 67 75
E-post:
alfredh.ohrnberg@agila.se
Amy Sevelin

Amy Sevelin

Teamleader
Direkte:
08-410 725 42
Mobil:
070-934 67 87
E-post:
amy.sevelin@agila.se
Axel Boberg

Axel Boberg

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 63
Mobil:
070-934 79 35
E-post:
axel.boberg@agila.se
Emil Jakobs

Emil Jakobs

Teamchef
Direkte:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se
Emma Egier

Emma Egier

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 65
Mobil:
070-934 79 37
E-post:
emma.egier@agila.se
Emma Sundin

Emma Sundin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 36
Mobil:
070-934 67 86
E-post:
emma.sundin@agila.se
Filippa Langerfors

Filippa Langerfors

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 60
Mobil:
070-934 79 33
E-post:
filippa.langerfors@agila.se
Fredrik Östensson

Fredrik Östensson

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 15
Mobil:
076-003 64 58
E-post:
fredrik.ostensson@agila.se
Joakim Larsson

Joakim Larsson

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 22
Mobil:
076-002 58 63
E-post:
joakim.larsson@agila.se
Johanna Kruse

Johanna Kruse

Tf. Teamchef
Direkte:
08-410 725 05
Mobil:
070-934 69 05
E-post:
johanna.kruse@agila.se
Johanna Saliba

Johanna Saliba

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 12
Mobil:
070-934 67 62
E-post:
johanna.saliba@agila.se
Jonas Skelderholm

Jonas Skelderholm

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 30
Mobil:
070-934 67 74
E-post:
Jonas.skelderholm@agila.se
Justus Hogbäck

Justus Hogbäck

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 18
Mobil:
076-003 64 59
E-post:
justus.hogback@agila.se
Karolina Fasth

Karolina Fasth

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 64
Mobil:
070-934 79 37
E-post:
karolina.fasth@agila.se
Kouroche Kamalipour

Kouroche Kamalipour

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 66
Mobil:
070-934 79 38
E-post:
kouroche.kamalipour@agila.se
Lisa Lindgren

Lisa Lindgren

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 62
Mobil:
070-934 79 34
E-post:
lisa.lindgren@agila.se
Marie Stridh

Marie Stridh

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 23
Mobil:
070-934 67 55
E-post:
marie.stridh@agila.se
Merjem Demir

Merjem Demir

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 80
Mobil:
076-314 07 26
E-post:
merjem.demir@agila.se
Michaela Brännström

Michaela Brännström

Konsultchef
Direkte:
070-934 79 10
Mobil:
070-934 79 10
E-post:
michaela.brannstrom@agila.se
Michel Barjakob

Michel Barjakob

Teamleader
Direkte:
08-410 725 43
Mobil:
070-934 67 85
E-post:
michel.barjakob@agila.se
Mika Ferraresi

Mika Ferraresi

Konsultchef
Direkte:
070-934 79 23
Mobil:
070-934 79 23
E-post:
mika.ferraresi@agila.se
Richard Elensky

Richard Elensky

Teamchef
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-591 40 60
E-post:
richard.elensky@agila.se
Sara Vikström

Sara Vikström

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 88
Mobil:
076-003 64 52
E-post:
sara.vikstrom@agila.se
Sara Wacander

Sara Wacander

Teamchef
Direkte:
08-410 725 49
Mobil:
070-934 67 99
E-post:
sara.wacander@agila.se

Vi som jobber med legebemanning i Norge

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor legebemanning i Norge

Alexander Blomstedt

Alexander Blomstedt

VD Doctor
Direkte:
08-410 725 03
Mobil:
070-934 69 03
E-post:
alexander.blomstedt@agila.se
Amanda Fröling

Amanda Fröling

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 39
Mobil:
070-934 67 84
E-post:
amanda.froling@agila.se
Emil Jakobs

Emil Jakobs

Teamchef
Direkte:
08-410 725 10
Mobil:
070-934 67 60
E-post:
emil.jakobs@agila.se
Lisa Lindgren

Lisa Lindgren

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 62
Mobil:
070-934 79 34
E-post:
lisa.lindgren@agila.se

Vi som jobber med sykepleierbemanning

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor sykepleierbemanning

Agneta  Delin

Agneta Delin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 29
Mobil:
070-934 67 73
E-post:
agneta.delin@agila.se
Amanda Fröling

Amanda Fröling

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 39
Mobil:
070-934 67 84
E-post:
amanda.froling@agila.se
Andreas Morin

Andreas Morin

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 76
Mobil:
070-934 79 12
E-post:
andreas.morin@agila.se
Camilla Norr

Camilla Norr

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 34
Mobil:
070-934 67 79
E-post:
camilla.norr@agila.se
Charlotta Åhrbom

Charlotta Åhrbom

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 74
Mobil:
073-528 34 41
E-post:
charlotta.ahrbom@agila.se
Dagmara Fuchs

Dagmara Fuchs

Konsultchef
Direkte:
08-400 259 82
Mobil:
076-003 64 56
E-post:
dagmara.fuchs@agila.se
Dilay Aksak Acat

Dilay Aksak Acat

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 50
Mobil:
076-316 44 24
E-post:
dilay.aksak@agila.se
Hanna Fugel

Hanna Fugel

Konsultchef
Direkte:
0911-20 68 42
Mobil:
070-934 79 30
E-post:
hanna.fugel@agila.se
Helene Casselbrant

Helene Casselbrant

Senior Konsultchef
Direkte:
08-410 725 20
Mobil:
070-934 67 70
E-post:
helene.casselbrant@agila.se
Henrik Millbert

Henrik Millbert

Konsultchef
Direkte:
0911-20 68 40
Mobil:
070-934 69 07
E-post:
henrik.millbert@agila.se
Jemal               Ibrahim

Jemal Ibrahim

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 13
Mobil:
070-934 67 63
E-post:
jemal.ibrahim@agila.se
Jenny Britz

Jenny Britz

Teamchef
Direkte:
08-515 116 14
Mobil:
076-003 64 57
E-post:
jenny.britz@agila.se
Jenny Thor

Jenny Thor

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 06
Mobil:
070-934 69 06
E-post:
jenny.thor@agila.se
Jessica Sjöström

Jessica Sjöström

Konsultchef
Direkte:
0911-20 68 41
Mobil:
070-934 68 36
E-post:
jessica.sjostrom@agila.se
Joakim Öfverbeck

Joakim Öfverbeck

Vice VD Nurse
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
070-934 67 56
E-post:
joakim.ofverbeck@agila.se
Jonas Engström

Jonas Engström

Regionchef Norr
Direkte:
0911-42 69 81
Mobil:
0911-42 69 81
E-post:
jonas.engstrom@agila.se
Lars-Mikael Stoor

Lars-Mikael Stoor

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 14
Mobil:
070-934 67 64
E-post:
lars-mikael.stoor@agila.se
Leo Liljegren

Leo Liljegren

Konsultchef/Teamsamordnare
Direkte:
08-515 116 50
Mobil:
076-308 21 92
E-post:
leo.liljegren@agila.se
Louise von Schantz

Louise von Schantz

Konsultchef/Teamsamordnare
Direkte:
08-410 725 27
Mobil:
070-934 67 71
E-post:
louise.vonschantz@agila.se
Marcus Sandh

Marcus Sandh

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 28
Mobil:
070-934 67 72
E-post:
marcus.sandh@agila.se
Maria Lindström

Maria Lindström

Senior konsultchef
Direkte:
08-410 725 22
Mobil:
070-934 67 54
E-post:
maria.lindstrom@agila.se
Marie Söderlund

Marie Söderlund

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 26
Mobil:
070-934 67 57
E-post:
marie.soderlund@agila.se
Michelle Berggren

Michelle Berggren

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 20
Mobil:
076-003 64 60
E-post:
michelle.berggren@agila.se
Rebecka Oldertz

Rebecka Oldertz

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 07
Mobil:
076-002 58 66
E-post:
rebecka.oldertz@agila.se
Sandra Perkowska

Sandra Perkowska

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 58
Mobil:
070-934 74 01
E-post:
sandra.perkowska@agila.se
Susanne Grahn

Susanne Grahn

Konsultchef
Direkte:
0911-42 69 83
Mobil:
0911-42 69 83
E-post:
susanne.grahn@agila.se
Therese Fahlman

Therese Fahlman

Konsultchef
Direkte:
0911-42 69 84
Mobil:
073-372 11 43
E-post:
therese.fahlman@agila.se

Vi som jobber med sosionombemanning

Under finner du kontaktopplysninger for våre medarbeidere innenfor sosionombemanning

Adela Demirovic

Adela Demirovic

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 40
Mobil:
070-934 67 96
E-post:
adela.demirovic@agila.se
Asall Ramzi

Asall Ramzi

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 79
Mobil:
070-934 79 25
E-post:
asall.ramzi@agila.se
Elin Thaning

Elin Thaning

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 70
Mobil:
070-934 79 45
E-post:
elin.thaning@agila.se
Farzana Andonaire

Farzana Andonaire

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 75
Mobil:
070-934 79 11
E-post:
farzana.andonaire@agila.se
Izabella Fröberg

Izabella Fröberg

Teamchef
Direkte:
08-410 725 52
Mobil:
070-934 69 73
E-post:
izabella.froberg@agila.se
Johanna Stålnacke

Johanna Stålnacke

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 17
Mobil:
070-934 67 67
E-post:
johanna.stalnacke@agila.se
Lisa Thor

Lisa Thor

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 44
Mobil:
070-934 67 89
E-post:
lisa.thor@agila.se
Ludvig Cederteg

Ludvig Cederteg

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 24
Mobil:
076-002 58 67
E-post:
ludvig.cederteg@agila.se
Moa Eriksson

Moa Eriksson

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 71
Mobil:
070-934 79 46
E-post:
moa.eriksson@agila.se

Vi som jobber med fysioterapi / ergoterapeutbemanning

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til våre ansatte i bemanning med ergoterapeuter og fysioterapeuter

Hanna Andrén

Hanna Andrén

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 72
Mobil:
070-934 79 02
E-post:
hanna.andren@agila.se
Linda Bylund

Linda Bylund

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 68
Mobil:
070-934 79 43
E-post:
linda.bylund@agila.se
Lydia Karlström

Lydia Karlström

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 69
Mobil:
070-934 79 44
E-post:
lydia.karlstrom@agila.se
Madeleine Löfving

Madeleine Löfving

Teamleader
Direkte:
08-410 725 09
Mobil:
070-934 67 94
E-post:
madeleine.lofving@agila.se
Maria Morsing

Maria Morsing

Teamchef
Direkte:
08-410 725 51
Mobil:
076-003 64 61
E-post:
maria.morsing@agila.se
Ola Möller

Ola Möller

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 12
Mobil:
070-553 47 94
E-post:
ola.moller@agila.se
Petronella Nyman

Petronella Nyman

Konsultchef
Direkte:
08-515 116 19
Mobil:
070-934 67 66
E-post:
petronella.nyman@agila.se
Ronja Pettersson

Ronja Pettersson

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 04
Mobil:
070-934 69 04
E-post:
ronja.pettersson@agila.se
Tim Fredén

Tim Fredén

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 16
Mobil:
076-003 64 50
E-post:
tim.freden@agila.se

Vi som jobber med lærerbemanning

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til våre ansatte i lærerbemanning

Jonas Grundell

Jonas Grundell

Chef Lärarbemanning
Direkte:
08-410 725 56
Mobil:
070-934 68 34
E-post:
jonas.grundell@agila.se
Ole Horn

Ole Horn

Lärarbemanning
Direkte:
08-410 725 02
Mobil:
070-934 69 02
E-post:
ole.horn@agila.se
Peter Nilsson

Peter Nilsson

Lärarbemanning
Direkte:
08-410 725 37
Mobil:
070-934 67 82
E-post:
peter.nilsson@agila.se

Vi som jobber med psykologbemanning

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til våre ansatte innenfor vår psykologbemanning

Gabriella Serindal

Gabriella Serindal

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 00
Mobil:
070-934 67 65
E-post:
gabriella.serindal@agila.se
Glayol Rouzveh

Glayol Rouzveh

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 45
Mobil:
070-934 67 91
E-post:
glayol.rouzveh@agila.se
Jaqueline Shafig

Jaqueline Shafig

Konsultchef
Direkte:
08-410 725 55
Mobil:
070-934 67 81
E-post:
jaqueline.shafig@agila.se

Vi som jobber med utvikling

ContactDevelopTeamText

Andreas Nilsson

Andreas Nilsson

Utvecklare/utvecklingschef
Direkte:
070-390 58 18
Mobil:
070-390 58 18
E-post:
andreas.nilsson@agila.se
Antonio Morales

Antonio Morales

Utvecklare
Direkte:
08-410 725 81
Mobil:
070-934 79 28
E-post:
antonio.morales@agila.se
Oscar Andrén

Oscar Andrén

Utvecklare
Direkte:
08-410 725 78
Mobil:
070-934 79 24
E-post:
oscar.andren@agila.se

Kontaktinformasjon

Telefon

Sentralbord:
08-410 725 00
Nød-telefon:
08-410 725 00
Økonomiavdeling:
08-410 725 00
Faks:
08-410 725 25

Agila (Hovedkontor)

Torkel Knutssonsgatan 24
118 49 Stockholm

Agila (lokalkontor)

Storgatan 48C
941 32 PITEÅ

Agila (lokalkontor)

Baltzarsgatan 18
211 36 Malmö

Agila (Norge)

Sandstuvveien 70 F/G
N-0680 OSLO
Norge